Кафедра жетістіктері

Біздің  мақтанышымыз.

Оқуды бітірген түлектеріміз.

Исатаев Берик Мухтарович

ҚР Инвестициялар және даму министрлігі Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша департаментінің бас маманы Оңтүстік Қазақстан облысының өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік қадағалау бойынша мемлекеттік инспектор Исатаев Берик Мухтарович «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығын бітіріп, үлгілі маман ретінде қызмет жасауда.

ИматовУсен Анарбекович

 

ИП   Иматов У.А

Жумыс атқарып жатқан орны Оңтүстік Қазақстан облысының Білім басқармасы

Программист маманы 

Мусабеков Абылай Нуржанович

Абатов Нұрлан Абдықадырұлы

 

Оразбаев Жандос Тұрысбекович

08.01. 1985 жылы Шардара ауданында туылған. 2005жылы ХГТУ-дың «Есептеу техникасы және бағдарламамен қамтамасыз ету» мамандығына түсіп, 2008 жылы осы мамандықтың  бакалавр дипломын алған. Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі «Талас аудандық бизне-инкубаторы» КММ директоры


Өтебек Қанат Алматұлы
Өтебек Қанат Алматұлы 1991жылы 10 желтоқсанда ОҚО, Алғабас ауданы, Шаян ауылында дүниеге келген. 1996жылы Ордабасы ауданы, Шұбар ауылы «Шұбар» жалпы орта мектебінің табалдырығын аттаған. 2009 жылы ХГТУ –дің «Стандарттау, метрология және сертификаттау» мамандығына оқуға түсіп 2013 жылы осы мамандықты бітіріп бакалавр дәрежесі дипломын алып шықты. 2013жылдан бастап ОҚО Ордабасы ауданы ішкі саясат бөлімі «Жастар орталығының» Шұбар ауыл округі әкімі аппаратының «Жастар ұйымының» жетекшісі болып қызмет атқарады.

 

 

ҮГІТ - НАСИХАТ ЖҮРГІЗУ

 

магистр, аға оқытушы Г.Б.Абишованың  мектептермен колледждерге үгіт - насихат жүргізу барысы.

 

1. Түркістан қаласы №18 Ж.Еділбаев атындағы мектеп гимназиясы. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

20150307_140843

Физика-10 оқушы

Химия - 1 оқушы

Биология – 3 оқушы

Қазақ әдебиеті- 1 оқушы

География -2 оқушы

Дүние жүзі тарихы-2 оқушы

 

2. Отырар ауданы Шенгелді шағын жинақты жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

Физика-2 оқушы

Биология –1оқушы

 

3. Отырар ауданы Ғ.Мұратбаев атындағы шағын жинақты жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

Физика-3 оқушы

 

4. Отырар ауданы Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

Қазақ әдебиеті-1 оқушы

Химия - 3 оқушы

Биология – 5 оқушы

 

5. Түркістан қаласы №31 Абай атындағы жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

20150307_133928

 

Физика-13 оқушы

Биология – 15 оқушы

Қазақ әдебиеті-2 оқушы

География -3 оқушы

 

6. Түркістан қаласы №11 Ж.Жабаев атындағы жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

20150307_13423220150307_13550720150307_135257

Биология – 5 оқушы

Әдебиет - 1 оқушы

География -3 оқушы

Физика-2 оқушы

 

  1. Түркістан қаласы №12 Қ.Сатбаев атындағы жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

20150307_13221920150307_125635

Физика-7 оқушы

География -5 оқушы

Биология – 8 оқушы

Әдебиет - 1 оқушы

Мектеп директоры: Ж.Сагдуллаева.

 

 

8. Түркістан қаласы № 8 Н.Төреқұлов атындағы жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

20150307_142953

Биология – 5 оқушы

Физика-4 оқушы

Химия - 1 оқушы

Тарих -1 оқушы

 

9. Түркістан қаласы №6 М.Мәметова атындағы жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

20150307_14443120150307_14474220150307_145714

Физика-16 оқушы

Химия - 2 оқушы

Биология – 6 оқушы

География -3 оқушы

Дүние жүзі тарихы-2 оқушы

Шет тілі – 1оқушы

Мектеп директоры: Ибадуллаева Рая Серікбайқызы

 

 

10. Отырар ауданы М.Әуезов жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

Физика-1 оқушы

Биология – 2 оқушы

География - оқушы

 

 

11. Түркістан қаласы №17 Ататүрік  атындағы мектеп гимназия. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

20150307_151758

Физика - 5 оқушы

Биология – 12 оқушы

Шет тілі – 5 оқушы

Дүние жүзі тарихы - 3 оқушы

Мектеп директоры: Д.Құдайбергенов

 

 

12. Түркістан қаласы №7 С.Ерубаев  атындағы мектеп интернат. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

20150307_122544 20150307_131139

Физика-1 оқушы

Химия - 1 оқушы

Биология – 3 оқушы

Дүние жүзі тарихы-1 оқушы

Шет тілі – 1 оқушы

Мектеп директорының орынбасары: Ә.Өтекей

 

13. Шымкент қаласы №75 мектеп гимназиясы. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

      Мәлімдеме толық берілмеды. Сыныптарға кіріп түсіндіру жолдарын жүргіздім.

 

14. Шымкент қаласы №39 М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі. 11 сынып бітірушілерінің таңдаған пәндері:

Физика-17 оқушы

Биология – 6 оқушы

География -1 оқушы

Химия - 4 оқушы

Тарих – 1 оқушы

Дүние жүзі тарихы-1 оқушы

 

 

Өзіме қарасты мектептердің 11 сыныптарына кіріп үгіт-насихат жасап, түсіндіру жолдарын жүргіздім. Сынып ішінде оқушылармен суретке түсуге рұхсат берілмеді. Сол себепті мектеп ғимараттарында, мұғалімдері мен директорларымен суретке түсіп, анықтамаларды жинақтадым.